Menu
Your Cart
60 TL ve Üzeri Alışverişleriniz Ücretsiz Olarak Kargolanır.

Hakkımızda

Bitkimark, bir Beşir Süs Bitkileri markasıdır.

Beşir Süs Bitkileri, 1995 yılından itibaren gelen sektör tecrübesiyle daha kurumsal bir yapı ile yoluna devam etmek üzere 2010 yılında Zekeriya BEŞİR ve Furkan BEŞİR tarafından  kurulmuştur. Beşir Süs Bitkileri, Yalova'da 30.000 m² kapalı, 7000 m² açık alanda üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama faaliyetleriyle sektörde yer almaktadır. Yenilikleri takip ederek geniş ürün yelpazesi ile hem ürettiği hem de tedarik ettiği iç mekan süs bitkileri, dış mekan süs bitkileri, mevsimlik süs bitkileri ve peyzaj süs bitkileri ürünleriyle tedarikçi firma olarak hizmet vermektedir. 

Her zaman yenilikleri takip ederek en başta müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız tüm Türkiye'yi daha çok bitkiyle, yeşillikle ve doğayla buluşturmak amacıyla 2022 yılında Bitkimark adı altında online bitki marketini kurdu.

Bitkimark, kalite ve yenilikçi hizmet anlayışıyla birbirinden farklı yüzlerce çeşit bitkiyi müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası. sayfamızdan erişebilirsiniz.