Menu
Your Cart
60 TL ve Üzeri Alışverişleriniz Ücretsiz Olarak Kargolanır.

TÜM BİTKİLER

Craton Excellent 40-50 cm Craton Excellent 40-50 cm
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm0028
​BİTKİ HAKKINDAKraton, formaldehit dışındaki hava kirletici maddeleri az temizler fakat mekanları etkili bir şekilde oksijenlendirir, seslere karşı etkili ve güzel bir görsel ekran oluşturur. Onu ısının ve nemin sabit olduğu odalara yerleştirin. Bitkiniz kırmızböceği saldırılarına karşı hassas ise,..
Dracena Marginata 50cm (Madagaskar Dragon Ağacı) Dracena Marginata 50cm (Madagaskar Dragon Ağacı)
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm0045
​BİTKİ HAKKINDADracaena Marginata, diğer isimleriyle Dracena Marginata Bitkisi veya Madagaskar Dragon Ağacı Madagaskar ve Mauritius kökenli lokal bir bitkidir. Odunsu gövdesinin üstünden büyüyen şerit şeklindeki yeşil-mor yapraklardan oluşur. ​Bitki BoyuSatın alacağınız bitkinin boyutu minimum ..
Ficus Robusta (Kauçuk) Tekli 70-80 cm Ficus Robusta (Kauçuk) Tekli 70-80 cm
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm0020
​BİTKİ HAKKINDA·        Moraceae (Dutgiller) familyasının Ficus cinsinin 850 kadar türü olup bütün dünyada süs bitkisi olarak en çok yetiştirileni kauçuk yani Ficus elastica türüdür. Kabuğu kesildiğinde akan latex adı verilen beyaz süt benzeri sıvıdan ..
Limon Ağacı Saksılı Bodur Yediveren 2lt Limon Ağacı Saksılı Bodur Yediveren 2lt
Yeni Çok Satanlar
Marka: Bitkimark Model: ıcm0050
BİTKİ HAKKINDA​Evde büyütmesi, salonda ve balkonda yetiştirmesi çok kolay ve müthiş zevkli olan şahane bir ağaç limon ağacı. Evde saksıda yetiştirmeye en uygun limon türüdür.Çiçekleri oldukça güzel kokmaktadır.Sürekli çiçek açar, koku yayar, güzellik sunar, mutluluk saçar. ​BİTKİ BOYUSatın ala..
Limon Ağacı Saksılı Bodur Yediveren 3lt Limon Ağacı Saksılı Bodur Yediveren 3lt
Yeni Çok Satanlar
Marka: Bitkimark Model: ıcm0051
BİTKİ HAKKINDA​Evde büyütmesi, salonda ve balkonda yetiştirmesi çok kolay ve müthiş zevkli olan şahane bir ağaç limon ağacı. Evde saksıda yetiştirmeye en uygun limon türüdür.Çiçekleri oldukça güzel kokmaktadır.Sürekli çiçek açar, koku yayar, güzellik sunar, mutluluk saçar. ​BİTKİ BOYUSatın ala..
Orkide Fidesi Orkide Fidesi
Yeni Çok Satanlar
Marka: Bitkimark Model: ıcm0040
​BİTKİ HAKKINDAPhalaenopsis diğer ismiyle Orkide Çiçeği, Asya kökenli ithal bir bitkidir. Kıvrılmış dalları üzerinden büyüyen göz alıcı mor çiçekleriyle dikkat çekici bir görünüme sahiptir. 18°’nin altına düşmeyen, direkt güneş ışığı almayan aydınlık bir alana yerleştirilmeli ve kontrol edildiğinde..
Patos Epipremnum (Salon Sarmaşığı) 60-70 Cm Patos Epipremnum (Salon Sarmaşığı) 60-70 Cm
Yeni Çok Satanlar
Marka: Bitkimark Model: ıcm0019
​BİTKİ HAKKINDALatince Adı : Epipremnum Aureum Bu Güneydoğu Asya orijinli yirmi tropikal tırmanıcı bitkiden oluşan küçük bir grup. Bu bitkilerin  kalp şeklinde veya oval  , büyük , çekici rengârenk yaprakları vardır.​BİTKİ BOYUSatın alacağınız bitkinin boyutu minimum 60-70 cm olacakt..
Pilea Peperomioides (Çin Para Bitkisi) Askılı Pilea Peperomioides (Çin Para Bitkisi) Askılı
Yeni
Marka: Bitkimark Model: aıcm0003
BİTKİ HAKKINDAPilea Peperomioides, diğer ismiyle Çin Para Bitkisi Güney Çin kökenli ithal bir bitkidir. Uzun sapları ucundan büyüyen yuvarlak yeşil yapraklara sahiptir.​BİTKİ BOYUSatın alacağınız bitkinin boyutu minimum 15-25 cm olacaktır.​SAKSI ÇAPIBitkiniz 13 cm çapında üretim saksısıyla birlikte..
Schefflera (Şeflera) Tekli 60-70 cm Schefflera (Şeflera) Tekli 60-70 cm
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm0060
​BİTKİ HAKKINDA2'li Dikim Cinsinden En Yüksek Boylusudur. Latince Adı: Schefflera Sp. Üretim Yeri : Hollanda Şeflera Bitkisi alacalı rengi ve sık dokulu yapısı ile kendini bir çok bitkiden ayırt etmektedir.​BİTKİ BOYUSatın alacağınız bitkinin boyutu minimum 60-70 cm olacaktır.​SAKSI ÇAPIBitkiniz 1..
Schefflera 2'li (Şeflera Starlight) 80-90 Cm Schefflera 2'li (Şeflera Starlight) 80-90 Cm
Yeni Çok Satanlar
Marka: Bitkimark Model: ıcm0026
​BİTKİ HAKKINDA2'li Dikim Cinsinden En Yüksek Boylusudur. Latince Adı: Schefflera Sp. Üretim Yeri : Hollanda Şeflera Bitkisi alacalı rengi ve sık dokulu yapısı ile kendini bir çok bitkiden ayırt etmektedir.​BİTKİ BOYUSatın alacağınız bitkinin boyutu minimum 80-90 cm olacaktır.​SAKSI ÇAPIBitkiniz 1..
Starliçe Cennet Kuşu 3 Köklü 70-100 Cm Starliçe Cennet Kuşu 3 Köklü 70-100 Cm
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm00074
BİTKİ HAKKINDAStarliçe, Cennet Kuşu Çiçeği ismiyle de bilinen Güney Afrika kökenli ithal bir bitkidir. Yeşil gösterişli yaprakları ile ilk bakışta fark edilecek kadar özel bir görünüme sahiptir. Bakımı kolay olan bu bitki 15°’nin altına düşmeyen doğrudan güneş ışığı almayan ancak bol ışık alan b..
Starliçe Cennet Kuşu 30-50 Cm Starliçe Cennet Kuşu 30-50 Cm
Yeni
Marka: Bitkimark Model: ıcm0081
​BİTKİ HAKKINDAStarliçe, Cennet Kuşu Çiçeği ismiyle de bilinen Güney Afrika kökenli ithal bir bitkidir. Yeşil gösterişli yaprakları ile ilk bakışta fark edilecek kadar özel bir görünüme sahiptir. Bakımı kolay olan bu bitki 15°’nin altına düşmeyen doğrudan güneş ışığı almayan ancak bol ışık alan ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası. sayfamızdan erişebilirsiniz.